Sędziowie mają obowiązek wprowadzania asystentów do pzpn24 zgodnie z wersją obsady. Asystenci tak jak sędziowie mają obowiązek potwierdzać zawody w systemie.

Dodawanie asystentów w pzpn24 – po zaakceptowaniu zawodów zaznaczamy Pokaż moją obsadę, wchodzimy na mecz, który nas interesuje i wyznaczamy asystentów (mecz podświetla się na zielono).
 
Informacje o planowanej absencji należy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Warunkiem bezwzględnym do obsady zawodów – meczu kontrolnego na obszarze LZPN Oddział Zamość jest przesłanie na adres mailowy: Andrzej Duda <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>,podpisanego ręcznie i czytelnie skanu oświadczenia.

Oświadczenie sędziego


 ZAWODY TOWARZYSKIE NIE MOGĄ ODBYWAĆ SIĘ BEZ PROTOKOŁU MECZOWEGO ORAZ OPIEKI MEDYCZNEJ.

Wypełniony protokół należy dostarczyć do biura LZPN Oddział Zamość ul. Królowej Jadwigi 8.


Sędziowie delegowani na zawody Iskry Krzemień proszeni są o podanie na delegacji numeru konta. Płatności za delegacje sędziów regulowane będą na wskazany rachunek bankowy zamieszczony na druku delegacji w terminie dwóch-trzech dni roboczych po zawodach.



 
Obsada OKS Zamość  03/04. 10.   wpisano  29.09. godz.  19.30

stan  na  30.09  godz.  19.00

 



   III Liga

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 13.00
 KS WIĄZOWNICA  -  CRACOVIA  II KLUK  SŁOBODA  KASZTELAN  
           

 

      

CLJ  U 15

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 04.10. N. 12.00  MOTOR  -  BKS  LUBLIN  ŁUKIEWICZ  KAPŁON  PRUS  

 

IV liga 

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 GÓRNIK II  -  ORLĘTA Ł.  TUCKI  OSTROWSKI  PRUS  
 03.10. S. 11.00  KŁOS CH.  -  GRANIT  ŁABA  BUCZKOWSKI  PAŃKO  

         
           

                                

I WLJ 

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 10.00
 AMSPN         -  WISŁA P.  GIL  LUTEREK  SZYKUŁA  B 1
 03.10. S. 11.00  TOMASOVIA  -  AVIA  CHMURA  KOSTRUBIEC  BURY  B 1
 03.10. S. 11.00  ROZTOCZE     -  GAUDIUM
 BARDA  A. GÓRA
 SZCZYGIEŁ  B 1
 
       
 
       

  

IV Liga Kobiet

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2

       
           
           

 

WLTr

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2  Uwagi
 04.10. N. 11.00
 AMSPN          -  WISŁA P.
 SZEWCZUK  OSIŃSKI  RUSZTYN  C 1
 04.10. N. ?  TOMASOVIA   -  GAUDIUM  
     C 1
 03.10. S. 11.00
 OSIR B.           -  LKS MILANÓW  BURAK  KRUK
 ŚLIWŃSKI  C 1
 03.10. S. 13.00
 UNIA               -  ORLĘTA Ł.  JASINA
 TYSZKIEWICZ  OSIŃSKI  C 1
 04.10. N. 13.00  AMSPN           -  ORLIK LUBARTÓW  RUSZTYN  OSIŃSKI  SZEWCZUK  C 2
 03.10. S. 15.00  TOMASOVIA    -  NIEDŹWIADEK  KOSTRUBIEC  CHMURA  BURY  C 2
 03.10. S. 12.30  OSIR B.           -  SYGNAŁ  ŚLIWIŃSKI  KRUK  BURAK  C 2
 03.10. S. 11.00  GAUDIUM        -  MUKS  KRAŚNIK  GÓRSKI  KOMISARCZUK  KAPŁON  C 2
           
           
     

 

WL Młodzików

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00  TOMASOVIA    -  BRAZYLIJSKIE  SZK. PIŁK.  MALEC
     D 1
 03.10. S. 12.00  GRYF              -  JEDYNKA KR.  KĘDZIORA      LIPSKO
04.10. N. 11.00
 GAUDIUM        -  VROTKOVIA  SZYMALA      D 1
 03.10. S. 11.00
 AMSPN           -  TOP B.P.  RADLIŃSKI
     D 1
 03.10. S. 13.00  AMSPN           -  TOP B.P.  RADLIŃSKI      D 2
 03.10. S. 12.30  TOMASOVIA    -  MOTOR II  MALEC      D 2
 04.10. N. 11.00  FA  ZAMOŚĆ    -  JEDYNKA KR.  KŁOCZEK      D 2
         
   
     

 

Klasa Okręgowa

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 IGROS      -  ROZTOCZE  ŁUKIEWICZ  CHABROS  PAWĘZKA  
 03.10. S. 15.00
 GRANICA  -  SOKÓŁ
 LENARD  SZEWCZUK  MALEC  
 03.10. S. 15.00
 BŁĘKITNI  -  POTOK
 KAPŁON  GÓRSKI  KOMISARCZUK  
 03.10. S. 15.00  OMEGA    -  TARPAN  SWACHA  BOROWIŃSKI  KURYJ  
 04.10. N. 12.00
 TUR          -  ORION D.  GÓRSKI  A. GÓRA  OSTROWSKI
 
 04.10. N. 13.00
 ORZEŁ      -  OLIMPIA  GIL  CHMURA  BOROWIŃSKI  TERESZPOL
 04.10. N. 14.30
 KORONA   -  OLIMPIAKOS  KASZTELAN  JASINA  KLUK  
 04.10. N. 15.00
 POGOŃ     -  VICTORIA
 BURAK  PAŃKO  KŁOCZEK
 
 04.10. N. 16.00
 TANEW      -  METALOWIEC  KOSTRUBIEC  KĘDZIORA  SŁOBODA  

 

 

 Klasa A

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 13.00
 GRAF                    -  SPARTA Ł.  KŁOCZEK  SZYMALA  OZIMEK  
 04.10. N. 11.00
 BKS  BODACZÓW  -  SZYSZŁA  KURYJ  SWACHA  BARDA  SZCZEBRZESZYN
 04.10. N. 14.30  METANOJA             -  SZUMY  BARDA  SWACHA  KURYJ  
 04.10. N. 15.00
 ANDORIA               -  PIAST  MALEC  PASZKIEWICZ  OZIMEK  
 04.10. N. 16.00
 RELAX KS.             -  ALWA  SZEWCZUK  OSIŃSKI  RUSZTYN  
 04.10. N. 16.00  ORKAN                  -  COSMOS  BUCZKOWSKI
 RADLIŃSKI  ŁABA
 04.10. N. 16.00  WŁÓKNIARZ           -  OLENDER  CHABROS
 LENARD  SZYKUŁA  
 04.10. N. 16.00  ISKRA KRZEMIEŃ   -  POTOK  WIELKI  OSTROWSKI  A. GÓRA
 GÓRSKI
 

 

 

                    

Klasa  B gr. I

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
     

 

 04.10. N. 13.00  PERŁA D.        -  START FR.  SZYKUŁA  CHABROS
 LENARD  
 04.10. N. 15.00  ORION J.          -  WOLA R.  SWATOWSKI  SZYMALA  PODGÓRSKI  KRASNOBRÓD
 04.10. N. 15.00
 HURAGAN CH.  -  WRZOS  ŚLIWIŃSKI  PAWĘZKA  KRUK  
 04.10. N. 16.00  ALEKSANDRIA  -  ALBATROS  BOROWIŃSKI
 CHMURA  GIL  

 

Klasa B gr. II

 

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 04.10. N. 11.00
 GRYF II            -  WKS  PRZEWALE  KLUK  JASINA  KASZTELAN  LIPSKO
 04.10. N. 13.00  OSTOJA           -  RUCH M. N.  SZCZYGIEŁ
 SZAROWOLEC  Ł. GÓRA
 
 04.10. N. 13.00
 TARNAWATKA  -  DELTA  ŁABA  RADLIŃSKI
 BUCZKOWSKI  
 04.10. N. 15.00
 HURAGAN HR.  -  SPARTA W.  OBSADA NA GODZ. 12.00  

   

       

                 

                                                        

 

                                     OBSADA  OKS  ZAMOŚĆ   ROZGRYWKI  MŁODZIEŻOWE 

                                                         03/04.10   wpisano  30.09. godz.  19.30

                                                                     stan na  30.09.  godz.  19.30

                                                                              

                                                       

 

 

     OLJunior St.

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 GRANICA    -  KORONA  SZEWCZUK  LENARD
 
 03.10. S. 11.00
 ORION D.    -  SPARTA W.  BRAK  OBSADY

 
 03.10. S; 11.00 ?
 IGROS         -  OLIMPIAKOS  BRAK  OBSADY      
 03.10. S. 13.30
 ROZTOCZE  -  OLENDER  A. GÓRA
 SZCZYGIEŁ  BARDA  
 04.10. N. 13.00  TANEW        -  OMEGA  SŁOBODA
 KEDZIORA  KOSTRUBIEC  
 04.10. N. 13.00  BŁĘKITNI      -  KRYSZTAŁ  BRAK  OBSADY
     
         
           
           

    

 

OL Junior Mł gr. 1

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 GROM           -  METALOWIEC   BRAK  OBSADY
   
 03.10. S. 11.00
 WŁÓKNIARZ  -  SOKÓŁ   BRAK  OBSADY
   
 
         

     
       

            

 OLJunior MŁ. gr. 2

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 KRYSZTAŁ  -  HURAGAN  OSIŃSKI
 JASINA  TYSZKIEWICZ  
 03.10. S. 11.00  OLIMPIA      -  IGROS  BRAK  OBSADY
   
 04.10. N. 14.00
 SZUMY        -  SZYSZŁA  BRAK  OBSADY
   
           
           

                                                                       

OL Trampkarz st.

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 ALEKSANDRIA  -  GRANICA  BRAK  OBSADY
   
 03.10. S. 13.00
 ORZEŁ              -  HUCZWA  BRAK  OBSADY
 

 TERESZPOL 
 03.10. S. 14.00
 ORKAN             -  METALOWIEC  BRAK  OBSADY

 

 
 
         

 

 OLTrampkarz mł. gr. 1

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00  WŁÓKNIARZ        -  OLIMPIAKOS  BRAK  OBSADY  
 03.10. S. 11.00
 TARPAN              -  SOKÓŁ  BRAK  OBSADY
   
 03.10. S. 14.30  BIŁGORAJCZYKI  -  COSMOS  ŚLIWIŃSKI
 KRUK  NADRZECZE
04.10. N. 11.00
 BŁĘKITNI             -  OLENDER  KRUK ŚLIWIŃSKI    
   
     
         
           

 

     OLTrampkarz mł gr. 2

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 DELTA                -  OLIMP   BRAK  OBSADY    
 03.10. S. 11.00  OSTOJA              -  IGROS   BRAK  OBSADY    
 03.10. S. 11.00  SZUMY                -  HURAGAN   BRAK  OBSADY
 
 04.10. N. 13.00  MKS ROZTOCZE  -  KRYSZTAŁ   BRAK  OBSADY
     
           
           
           

                         

 OL Młodzik  st. gr. 1

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 OMEGA      -  AMSPN  RUSZTYN    
 03.10. S. 11.00  RELAX KS.  -  MKS ROZTOCZE  BRAK  OBSADY
 

     
       
         
           

                                                                     

                                                                         OL Młodzik st. gr. 2

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00  ORKAN    -  ZRYW  BRAK  OBSADY
   
 03.10. S. 11.00
 KORONA  -  GRANICA  BRAK  OBSADY
 
 04.10. N. 11.00  HUCZWA  -  GRAF  MALEC  
 
     
     

                                     

OL Młodzik mł.

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 03.10. S. 11.00
 ORZEŁ   -  IGROS   BRAK  OBSADY
   
 02.10. PT. 16.30
 SOKÓŁ  -  TOMASOVIA  SWACHA
 
 03.10. S. 14.00
 POGOŃ  -  FA BIŁGORAJ   BRAK  OBSADY
   

 
 
         

 

 

 

                                   AMATORSKA  LIGA  PIŁKI  NOŻNEJ                ORLIK  ŻDANÓW

 

                 29.09. WT.     19.00  20.00  21.00             KŁOCZEK

                 01.10. CZW.   18.30  19.30  20.30             BOROWIŃSKI

 

 

                                   AMATORSKA  LIGA  PIŁKI  NOŻNEJ   BIŁGORAJ       ORLIK  ZS. NR. 4

                03.10. S. 14.30                         BURAK     

                                                                                                         

                03.10. S. 9.00             TURNIEJ  ŻAK  ST.       AMSPN                         ROTUNDA

                                                               BOROWIŃSKI   SWACHA

 

                03.10. S. 9.00              TURNIEJ  ORLIK ST.      GRYF                         ŻDANÓW

                                                               Ł. GÓRA