Obsada OKS Zamość  15/16.06.2019  wpisano 12.06. godz. 15.30

                                                            stan  na 14.06. godz. 21.30


 Informacje o planowanej absencji należy wysyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  

II Liga Kobiet

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 15.06. S 17
 POTOK - ŁYSICA  PRUS  KLUK  GÓRA Ł.
 

 

 III Liga

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
   


 

IV liga 

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 15.06. S 17.30
 KŁOS  - GÓRNIK II
 SŁOBODA  KAPŁON  GIL  
 15.06. S 17.30  START - ORLĘTA Ł.  TUCKI  OSTROWSKI  ŁABA  

 

I WLJ 

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwa

 
 

 
 

 
 
           
       

                                                                                 CLJ  U 17

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2

 
 

 

WLTr

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2

 

 
   

 
       
           
           

 

WL Młodzików

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwag

         

       
           
   
     
         

 

Klasa Okręgowa

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 15.06. S 16
 OMEGA          - UNIA
 WINIARSKI  JĘDRUSZKO  KOSTRUBIEC  
 15.06. S 18
 GRYF             - GROM
 GÓRSKI  HAMERLA  PAWĘZKA
 
 15.06. S 18
 ORKAN           - POTOK
 ŁUKIEWICZ
CHABROS  LENARD  
 15.06. S 18
 VICTORIA        - SPARTA W. 
 SWACHA  LIPSKI  CHMURA  
 15.06. S 18
 ROZTOCZE      - KORONA
 KASZTELAN  BURAK
 WIERZBICKI
 
 15.06. S 18
 METALOWIEC - TANEW
 BOROWIŃSKI  WRÓBEL  WINIARCZYK  
 15.06. S 18
 OLIMPIAKOS   - WŁÓKNIARZ
 BARDA
 KŁOCZEK  WAŚKO  
 15.06. S 18
 OLIMPIA          - SOKÓŁ
 SZEWCZUK  GÓRA A.
 BUCZKOWSKI  

 

Klasa A

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 16.06. N 18
 ORION D.   - OLENDER  FURMANEK  ŚLIWIŃSKI  KRUK  
 16.06. N 18
 ANDORIA   - TUR  KOSTRUBIEC  KAPŁON  LITWIN  
 14.06. PT 18
 IGROS        - OSTOJA  ŁABA  TUCKI  LICHOTA  
 16.06. N 18
 POGOŃ      - BŁĘKITNI  JASINA  KLUK  SŁOBODA  
 16.06. N 18  TARPAN     - SZUMY GIL  SZAROWOLEC  LUTEREK  
 16.06. N 18  COSMOS   - SPARTA Ł  PAŃKO  PODGÓRSKI  SZYMALA  
       
           

 

Klasa B gr. I

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 15.06. S 17
 PERŁA D. - ORZEŁ T.  LUTEREK  SZYMALA  SADOWSKI  I MECZ BARAZOWY O AWANS DO KL. A

     

       
         

Klasa B gr. II

 

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
       
     
     
     

   


OBSADA  OKS  ZAMOŚĆ    ROZGRYWKI  MŁODZIEŻOWE

15/16.06.2019   wpisano 12.06 godz. 15.00

                                                                 stan na  15.06. godz. 12.00

 

 

     OLJun. St. gr. 1

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 14.06. PT. 17.30
 BŁĘKITNI        - ALEKSANDRIA  PAWĘZKA  KRUK  
 15.06. S 11
 ORION D.        - PIAST  GÓRA A.
 SZYMALA    
 16.06. N 15
 METALOWIEC - VICTORIA  SWACHA  BOROWIŃSKI  LIPSKI  
 ODWOŁANY
 OLIMPIAKOS   - RELAX KS.  PAWĘZKA
     
           

    

 OLJun. St. gr. 2

 

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 
       
 
 
   
   
 ZALEGŁY
 13.06. CZW. 17.30
 HURAGAN - HUCZWA  JASINA
 CHABROS  
 16.06. N 11  KRYSZTAŁ - SZUMY  WIERZBICKI  PRUS    
 16.06. N 13  KORONA   - SZYSZŁA  BUCZKOWSKI  ANTOSZAK    

            

 OLJun. MŁ gr. 1

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 
 
   
 15.06. S 11
 COSMOS      - OLENDER  SWACHA  LIPSKI  CHMURA  
 17.06. PON 17.30
 WŁÓKNIARZ - ORZEŁ  JĘDRUSZKO
 LITWIN    
 15.06. S 13
 TUR              - ROZTOCZE  BUDZYŃSKI  PODOLAK    
           

                                                                       

 OLJun. MŁ gr. 2

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 
 
 
   
 18.06. WT.17.30
 IGROS       - OLIMPIA  WE  WŁASNYM
 ZAKRESIE
 
 15.06. S 13
 GRANICA   - OMEGA  BUCZKOWSKI  ANTOSZAK
 
 15.06. S 14  DELTA        - SPARTA Ł.  WINIARCZYK  BOROWIŃSKI  
           

 

 OLTramp. St.

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 15.06. S 11
 OSIR          -  SPARTA W.  HAMERLA
     
 15.06. S 11
 GROM         - GRYF  PAWĘZKA      
 15.05. S 11
 KRYSZTAŁ   - ROZTOCZE  OSIŃSKI
  JASINA  
 16.06. N 11
 OMEGA       - SZUMY  LITWIN  LICHOTA  
 16.06. N 15
 POGOŃ       - UNIA  SŁOBODA  KLUK  JASINA  
 17.06. PON. 17  ROZTOCZE  -  GRYF  SWACHA  LICHOTA    

                               

 OLTramp. MŁ gr. 1

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 15.06. S 11
 WŁÓKNIARZ - ORION D.  GÓRSKI  GÓRA Ł.    
 15.06. S 14
 COSMOS      - RELAX KS.  LIPSKI  CHMURA  SWACHA  
 19.06. ŚR 18
 VICTORIA     - OLIMPIAKOS  PAWĘZKA  SLIWIŃSKI    
           
           

                                                                     

                                                                       OLTramp. MŁ. gr. 2

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 15.06. S 11
 IGROS     - SZUMY  KOMISARCZUK  SZCZYGIEŁ    
 15.06  S 11
 GAUDIUM - KORONA  WAŚKO  MĘKAL    
 18.06. WT. 17
 OLIMP      - HUCZWA  WE
 WŁASNYM  ZAKRESIE
 
 15.06. S 13  SOKÓŁ     - OLIMPIA  WRÓBEL      
           

                                     

MŁODZIK ST.

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 12.06. ŚR. 17
 ULHÓWEK - GRANICA  WIERZBICKI      
 15.06. S 11
 GRANICA   - RELAX R.  ANTOSZAK      
 15.06. S 11
 GRYF        - ZRYW  KŁOCZEK      
 15.06. S 15
 ORKAN     - ORZEŁ  ANTOSZAK      
 15.06. S 11  OMEGA    - OSIR  JĘDRUSZKO      

 

MŁODZIK Mł GR.I

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 15.06. S 11
 SOKÓŁ - PIAST  WRÓBEL      
 15.06. S 11
 TARPAN - MSP ROZTOCZE  WE  WŁASNYM  ZAKRESIE  
 15.06. S 11
 BIŁGORAJCZYKI - RELAX KS.  WE  WŁASNYM  ZAKRESIE  
 15.06. S 16
 TUR - BŁĘKITNI  PODOLAK
     
           

 

 

MŁODZIK Mł GR II

Data Drużyny  Główny Asystent 1  Asystent 2 Uwagi
 14.06. PT. 17
 TOMASOVIA - IGROS  PIWOWARCZYK      
 23.06. N 11
 UNIA             - GAUDIUM  JASINA      
 16.06. N 14  SZUMY         - KRYSZTAŁ  PIWOWARCZYK
     
           
           

       

                       

 

                                                        TURNIEJ   NADRZECZE 

            14.06. PT.      18-20                     ŚLIWIŃSKI

            15.06. SOB    9 - 19                    ŚLIWIŃSKI  LITWIN  LICHOTA

            16.06. NIEDZ. 9 - 14.45               BOROWIŃSKI   LIPSKI  SWACHA

                                       

 

     18.06. WT. 11.00            DIECEZJALNE  MISTRZOSTWA  MINISTRANTÓW          ZAMOŚĆ   OSIR    

 

          GÓRA A.  JĘDRUSZKO  CHMURA  LITWIN  PODGÓRSKI  LICHOTA  LIPSKI  SZAROWOLEC   

                  Zbiórka  godz. 10.30  OSiR (recepcja)  -   Sedzia gł. GÓRA A.